تهویه وارنا افتخار دارد در جهت ارائه هرچه بهتر خدمات مهندسی در زمینه طراحی و مشاوره کانال پیش عایق باهدف بهینه سازی مصرف انرژی در راستای کاهش هزینه های وارده گامی استوار بردارد در این راستا با بهره مندی از مدیریت متمرکز پرسنل مجرب و متخصص در صنعت تهویه مطبوع یکی از پیشگامان این صنعت میباشد.

ما در مجموعه تهویه وارنا در فرایند تولید و نصب دریچه تهویه هوا از پیشرفته ترین دستگاه ها و تجهیزات استفاده می کنیم همچنین در زمینه فروش دریچه تهویه هوا در چندین مدل متنوع و زیبا نصب دریچه کانال هوا شما را با بهترین کیفیت انجام میدهیم.

شما عزیزان می‌توانید جهت طراحی و مشاوره رایگان کانال پیش عایق با ما در ارتباط باشید.

در تهویه وارنا ما به صورت 24 ساعته با کادری حرفه ای و مجرب آماده پاسخگویی به شما بزرگواران هستیم.

 

کانال پیش عایق

کانال پیش عایق یا به عبارت دیگر کانال باریک از پیش عایق، یک سیستم از لوله‌ها و وسایل پیش عایق است که به منظور جلوگیری از انتقال حرارت و یا صدا بین دو محیط مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع کانال‌ها معمولاً در ساختمان‌ها و صنایع مختلف برای حفظ حرارت، سرمایش و ایزولاسیون صدا استفاده می‌شوند.

کانال‌های پیش عایق معمولاً از موادی مانند فوم پلی‌اتیلن، فوم چلچراغی، فایبرگلاس و غیره ساخته می‌شوند. این مواد دارای خواص عایق‌بری، سبکی و مقاومت مکانیکی مناسبی هستند. کانال‌های پیش عایق می‌توانند به صورت انفرادی تولید شده و سپس به هم پیوسته شوند، یا به عنوان یک سیستم آماده استفاده در بازار موجود باشند.

از کاربردهای رایج کانال‌های پیش عایق می‌توان به سیستم‌های تهویه مطبوع، سیستم‌های گرمایش و سرمایش، سیستم‌های صوتی و صداگیری، و سیستم‌های انتقال مواد مختلف اشاره کرد. این کانال‌ها با کاهش انتقال حرارت و صدا میان دو محیط، به افزایش کارایی سیستم و کاهش هدررفت انرژی کمک می‌کنند.